Banane me çokollatë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Banane me çokollatë

19:54 | 19 Prill 2017

Përbërësit

banane
çokollatë e zier
vanillë

UDHËZIMET MUND TI GJENI NË VIDEON E MË POSHTME

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!