Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi (FOTO)

10:07 | 21 Prill 2017

Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni.

Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin e saj.

“Kemi ardhur me zor, jo me personin që duam. Si ma ngecën mo këtë Damianon. O Zot i madh”, shprehet Armela.

E ndërsa Kei e pyet nëse ia ngecën, ajo thotë po. /Big Brother/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!