Barcelona-Chelsea: Befasi në formacionet zyrtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Barcelona-Chelsea: Befasi në formacionet zyrtare

19:44 | 14 Mars 2018

Barcelona e pret në ‘Camp Nou’ Chelsean në kuadër të Champions League

Ndeshja e parë mes këtyre dy skuadrave e zhvilluar në Londër ka përfunduar me rezultat 1:1.

Ernesto Vlaverde kërkon kalimin tutje, derisa përballë do ta ketë një skuadër të fortë si ajo e Antonio Contes.Te Barcelona starton Ousmane Dembele, ndërsa te Chelsea Olivier Giroud.Në foton e mëposhtme mund t’i shihni formacionet e të dy skuadrave.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!