Barcelona e do me çdo kusht transferimin e super-yllit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Barcelona e do me çdo kusht transferimin e super-yllit

17:44 | 16 Shtator 2018

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Frenkie de Jong.

Katalonasit k kohë që po e përcjellin me shumë vëmendje mesfushori holandez, përcjell ORAinfo.

Barcelona ka kontaktuar me Ajaxin, ku i kanë ofruar 30 milionë euro për shërbimet e De Jong.

Skuadra holandeze e ka refuzuar atë shumë, pasi ata duan hiq më pak se 50 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!