Barcelona e ka gati transferin e ri, por ka një problem – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Barcelona e ka gati transferin e ri, por ka një problem

17:00 | 15 Gusht 2018

Barcelona po e kërkon zëvendësuesin e Andres Iniestas.

Skuadra katalonase e ka humbur trurin e mesfushës që kaloi në Kinë për shkak të moshës së tij, andaj po kërkon një lider të ri.

 

Barcelona dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Ajaxit, Frenkie de Jong, por që janë përballur me disa probleme, transmeton ORAinfo.

Mesfushori holandez e dëshiron kalimin në ‘Camp Nou’, mirëpo kontrata e tij afatgjate e detyron atë që të pres të paktën deri në vitin 2019 që të kaloi në Spanjë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!