Barcelona – Hazard, punë e kryer! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Barcelona – Hazard, punë e kryer!

16:37 | 12 Korrik 2018

Barcelona e ka bërë prioritet transferimin e Eden Hazardit.

Skuadra katalonase e sheh belgun si pasues të Neymarit, andaj në këtë afat e dëshiron transferimin e tij, përcjell ORAinfo.

Barcelona është e gatshme që të paguaj 100 milionë funte, mirëpo Chelsea nuk do ta lëshoj atë pa marr 150 milionë.

Katalonasit ishin në garë edhe për Willianin, mirëpo tani janë fokusuar te taop-ylli belg./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!