Barcelona me revolucion në skuadër, largohen 6 lojtarë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Barcelona me revolucion në skuadër, largohen 6 lojtarë

21:35 | 17 Maj 2018

Është zbuluar plani i Barcelonës për afatin e verës.

Klubi katalonas është duke planifikuar që të bëjë disa largime të lojtarëve, e që nuk do të jenë pak.

Barcelona po mendon që nga skuadra ta largon Paco Alcacer, por ai nuk është i vetmi, përcjell ORAinfo.

Nga skuadra do të largohen edhe Gerard Deulofeu, Aleix Vidal, Thomas Vermaelen, Digne dhe Denis Suarez, që nuk kanë vend në “Camp Nou”./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!