Barcelona me transferim që do t’i befasoj të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Barcelona me transferim që do t’i befasoj të gjithë

23:39 | 14 Shtator 2018

Barcelona nuk po ndalet me përforcime në sulm.

Skuadra katalonase në këtë verë e transferoi Malcomin nga Bordoa, por që kërkon ende lojtarë.

Barcelona dëshiron që në janar ta transferoj sulmuesin e Sportingut, Jovane Cabral, përcjell ORAinfo.

Skautët e skuadrës katalonase e kanë shikuar disa herë sulmuesin e talentuar, andaj e duan transferimin e tij në afatin e dimrit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!