Barcelona nuk ka heq dorë nga transferimi i super-lojtarit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Barcelona nuk ka heq dorë nga transferimi i super-lojtarit

00:00 | 11 Gusht 2018

Barcelona e dëshiron edhe një mesfushor para se të mbyllet afati kalimtar.

Skuadra katalonase e ka transferuar Arthur Melon, por që e do edhe një mesfushor.

Sipas mediave spanjolle, Barcelona nuk ka hequr dorë ende nga Paul Pogba, andaj po zhvillon bisedimet të fshehta, përcjell ORAinfo.

Manchester United mund ta padisë skuadrës katalonase, asi nuk ka të drejt që t’i bëjë presion lojtarit për largim nga skuadra./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!