Barcelona po e transferon lojtarin që po e çmend Evropën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Barcelona po e transferon lojtarin që po e çmend Evropën

15:35 | 17 Prill 2018

Bayram Tutumli, agjenti i Milchael Laudrup, në një intervistë për gazetën Daneze Bt ka folur për mundësinië e transferimit të Eriksen tek FC Barcelona.

“Isha i ftuar të shihja Eriksenin në Londër në shtator, edhe pse ishte duke e rinovuar shtëpinë e tije dhe ai me pyeti se çfarë të bëj që të kaloj tek një ekip i madh, i thash atij se një klub i madh të dëshiron.Kur vizitova Barcelonën me partnerin tim Ervre Sahin, presidenti Bartomeu më tha se Eriksen është bërë tjetri lojtar i madh pas Michel Laudrup”, u shpreh agjenti.

Siç duket gjatë verës do të kemi zhvillime të shumta merkatoje, ashtu edhe për Eriksenin i cili do të transferohet te Barcelona nësë drejtuesit e Tottenhami-t pajtohen të lirohen nga shërbimet e danezit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!