Barcelona po e transferon yllin që e duan të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Barcelona po e transferon yllin që e duan të gjithë

10:31 | 14 Shkurt 2018

Barcelona po planifikon disa transferime për sezonin e ri.

Klubi katalonas ka tashmë disa shënjestra për në verë, andaj do të tentoj transferimin e  tyre.

Image result for Issa Diop to barcelona

Barcelona po mendon që në verë të transferoj kapitenin e Toulouses, Issa Diop, përcjell ORAinfo.

Katalonasit e kërkuar mesfushorin edhe në verën e kaluar, mirëpo lojtari vendosi që të qëndroj edhe për këtë sezon në Francë.

Në garë për transferimin e  Issa Diop, janë edhe skuadrat si, Milan, Inter, Arsenal dhe Real Madrid./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!