Barcelona po ia rrëmben Manchester Cityt top-lojtarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Barcelona po ia rrëmben Manchester Cityt top-lojtarin

21:13 | 12 Korrik 2018

Barcelona po e kërkon zëvendësuesin e Andres Iniestas.

Mesfushori spanjoll u transferua në Kinë, andaj katalonasit janë duke e kërkuar një zëvendësues ideal për të.

Barcelona tashmë e ka një shënjestër, ku dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Manchester Cityt, Ilkay Gundogan, përcjell ORAinfo.

Mesfushori turko-gjerman nuk po luan standard te skuadra angleze, andaj katalonasit shpresojnë që ta bindin atë që të transferohet në ‘Camp Nou’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!