Barcelona s’është ‘normal’! Po e transferon mesfushorin më të mirë në botë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Barcelona s’është ‘normal’! Po e transferon mesfushorin më të mirë në botë

23:26 | 12 Korrik 2018

Barcelona nuk po i ndahet Chelseas.

Kështu të paktën po raportojnë mediat në Spanjës.

Pas Hazardit dhe Willianit, Barcelona po e kërkon edhe transferimin e N’Golo Kantes, përcjell ORAinfo nga Di Marzio.

Skuadra katalonase është e gatshme që të paguaj 80 milionë euro për transferimin e mesfushorit francez, që padyshim është njëri ndër më të mirët në botë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!