Barcelona zyrtarisht ofron 60 milionë euro për super-yllin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Barcelona zyrtarisht ofron 60 milionë euro për super-yllin

18:13 | 12 Korrik 2018

Barcelona është e vendosur që ta transferoj Willianin.

Skuadra katalonase kishte bërë ofertë prej 40 milionë eurosh te Chelsea për brazilianin, mirëpo ishte refuzuar.

Barcelona e ka bërë zyrtarisht ofertën e dytë për 2illianin, duke ofruar tani 60 milionë euro për shërbimet e tij, përcjell ORAinfo.

Katalonasit e duan me ngulm brazilianin, andaj Chelsea kërkon 70 milionë euro nga shitja e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!