Bashkëshorjta e Ilir Metës flet në Kuvend, nuk do të besoni çfarë ka bërë Edi Rama (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Bashkëshorjta e Ilir Metës flet në Kuvend, nuk do të besoni çfarë ka bërë Edi Rama (Foto)

11:24 | 13 Shtator 2017

Ditën e djeshme në Kuvendin e Shqipërisë u mbajt seanca e dytë e Kuvendit pas zgjedhjeve të 25 qershorit.

Si pozita edhe opozita e kanë nisur me vrull, duke akuzuar njëri tjetrin në sallën e Kuvendit.

Por çfarë ndodhi dje, gjatë kohës kur Kryemadhi, kryetarja e LSI, po fliste kundër qeverisë Rama 2?

Kryeministri Edi Rama jo vetëm që nuk e ka pasur mendjen tek fjala e Kryemadhit por edhe ka vënë kufjet në vesh duke treguar se ai nuk do të dëgjojë as edhe një kritikë nga ish-aleati në qeverisje, LSI.

Ky veprim i Ramës është komentuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan në një postim në “Facebook”:

Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!