Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Bashkëshortja e “Hetemit” me poza shumë joshëse

15:57 | 17 Maj 2018

Modelja  e njohur kosovare Dhurata Lipovica e cila me linjat trupore po vazhdon qe ti mahnit te gjithë, shkruan ORAinfo. 

Bukuroshja merr vëmendje të madhe sa herë që pozon para aparatit.

Edhe pse është nënë ajo gëzon linjat trupore shumë te bukura .

Ne rrjetin social Instagrma ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me shumë shije.

Fustani me ngjyrë te bardh dhe te zezë, modeles ia shfaqe linjat bukur mirë.

Ndryshe modelja është e martuar me aktorin e njohur Finsik Ademi./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!