Bastoret parashikojnë fituesin Francë-Belgjikë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Bastoret parashikojnë fituesin Francë-Belgjikë

11:59 | 10 Korrik 2018

Sot do të luhet gjysmë-finalja e parë e botërorit të Rusi 2018.

Disa nga bookmakersat me të njohur të basteve sportive kanë bërë parashikimin për super gjysmëfinalen ndërmjet Francës dhe Belgjikës.

Të dy ekipet deri më tani kanë treguar formë të lartë dhe pritet të jetë përballje interesante.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!