Bastoret botërore sigurojnë që ju sot të fitoni para nga këto parashikime – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Bastoret botërore sigurojnë që ju sot të fitoni para nga këto parashikime

10:55 | 14 Shkurt 2018

Bastoret botërore kanë parashikuar edhe sot ndeshjet që luhen në liga të ndryshme.

Vëmendja kryesore është te ndeshjet e Ligës së Kampionëve, ku do të përballen Real Madridi dhe PSG-ja, në anën tjetër është Porto dhe Liverpooli, përcjell ORAinfo.

Më poshtë mund të shikoni parashikimin e bastoreve botërore, por që nuk janë qëndrim i redaksisë tonë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!