Bayern Munich ka shumë fat, ja me kë do të përballet në Ligën e Kampionëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Bayern Munich ka shumë fat, ja me kë do të përballet në Ligën e Kampionëve

18:14 | 07 Dhjetor 2017

Bayern Munich e ka kaluar fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Natyrisht, klubi gjerman konsiderohet favorit për ta fituar garën më të madhe në Evropë për klube, por që duhet t’i mposht më të mirët.

Image result for bayern munich vs psg

Bayern Munchen është në mesin e skuadrave më të mira në Evropë, ndërsa në fazën e eliminimit direkt, do të ketë shumë punë, përcjell ORAinfo.

Bavarezët në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve mund të përballen me këto skuadra në bazë të përqindjes që i kanë caktuar mediat evropiane: Manchester United 14.8%, Roma 15.1%, Barcelona 14.4%, Liverpool 15.1%,  Manchester City 14.8, Besiktas 10.6 dhe Tottenhami që ka gjasa më të mëdha 15.2%./ORAinfo/

Related image

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!