Bayern Munich me transferim ‘bombë’ nga Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Bayern Munich me transferim ‘bombë’ nga Milani

21:01 | 12 Korrik 2018

Ricardo Rodriguez po e mendon largimin nga Milani.

Mbrojtësi zvicerane nuk është i lumtur në Itali, andaj po e kërkon një aventurë të re.

Ricard Rodriguez e ka refuzuar Tottenhamin, pasi sipas agjentit të tij, ai e dëshiron një skuadër ku mund ta fitoj Ligën e Kampionëve, si Bayern Munichu, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi është i gatshëm që të kaloj te skuadra gjermane, andaj edhe agjenti i tij nuk e mohon se mund të ndodh një gjë e tillë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!