Bayern rikthen në ekip lojtarin e dështuar! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Bayern rikthen në ekip lojtarin e dështuar!

19:11 | 17 Maj 2018

proklamuar si yll për shkak të paraqitjes se mirë në Euro 2016, Renato Sanches është kthyer sot në Bayer pas huazimit të tij në Angli.

Renato Sanches është kthyer sot në Bayern Munich, pasi dështojë të bëj impakt në ndeshjen e Swansea në Premier Ligë.

Portugezi ishte blerë nga Bayern dhe ishte cilësuar si e ardhmja e këtij klubi, por ai është duke dështuar që dy sezone për të treguar vlerat e tij.

Sky Sports nga Gjermania ka shkruar sot se Sanches është kthyer në Munich, kurse klubi shumë shpejt pritet që të vendos për të ardhmen e tij.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!