Bayerni Munchen ‘godet’, vjen me transferim të çmendur nga UNITED – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Bayerni Munchen ‘godet’, vjen me transferim të çmendur nga UNITED

23:19 | 16 Prill 2018

Bayern Munich janë bashkuar me garën për ta transferuar yllin e Manchester United, Anthony Martial, thotë Calciomercato, përcjell ORAinfo.

22-vjeçari është zhgënjyer me mungesën e kohës në ekipin e parë nën urdhrat e Jose Mourinho dhe me sa duket dëshiron të ndryshojë klubin në verë.

 

Juventusi është gjithashtu duke vrapuar për të nënshkruar me Francezin dhe do të kërkojë të përfitojë nga fakti se Martial do të jetë në vitin e fundit të kontratës së tij vitin e ardhshëm./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!