Befasi, befasi: Buffon nuk pensionohet te Juventus, transferohet atje ku nuk e ka pritur askush – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Befasi, befasi: Buffon nuk pensionohet te Juventus, transferohet atje ku nuk e ka pritur askush

09:05 | 16 Prill 2018

Gianluigi Buffon mund të vazhdojë karrierën në Argjentinë.

Klubi i Boca Juniors ka gati ofertën për transferimin sensacional.

Sipas “Radio Continental”, Carlos Tevez do të provojë të bind ish-bashkëlojtarin e tij që t’i bashkohet ekipit të Bocas, përcjell lajmi.

Mbetet të shihet nëse Buffon do të pensionohet te Juventus, apo do të shijojë një aventurë të re.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!