Befasi, befasi! Cavani në Serie A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Befasi, befasi! Cavani në Serie A

10:12 | 14 Shkurt 2018

Edinson Cavani po largohet nga Paris Saint Germain në fund të këtij sezoni.

Sulmues uruguaian nuk po mund të krijoj një partneritet me Neymarin, andaj në verë do të largohet nga Franca.

Sipas mediave italiane, Milan, Inter dhe Juventus, e duan transferimin e Edinson Cavanit në afatin e verës, përcjell ORAinfo.

Në garë thuhet se janë edhe disa klube nga Premier Liga, por që uruguaiani po e mendon rikthimin në Itali, e që padyshim se do të jetë një garë e nxehtë në mes të tri klubeve në Itali./ORAinfo/

A

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!