BEFASI, BEFASI! Klopp po e transferon një top-lojtar te Liverpooli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

BEFASI, BEFASI! Klopp po e transferon një top-lojtar te Liverpooli

00:00 | 24 Shtator 2018

Mario Gotze mund të përshëndetet në janar me Dortmundin.

Sulmuesi gjerman po kërkon një sfidë të re, andaj në afatin e dimrit do të largohet nga ‘milionerët’.

Mario Gotze është duke u kërkuar që disa afate nga ish-trajneri i tij, Jurgen  Klopp, përcjell ORAinfo.

Dyshja mund të ribashkohen në janar te Liverpooli, për një shumë rreth 35 milionë funte./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!