Befasi, befasi! Learta do të këndoj bashkë me Shyhretën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Befasi, befasi! Learta do të këndoj bashkë me Shyhretën

23:59 | 12 Korrik 2018

Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

E përpos saj, në familjen Salihu është edhe një tjetër këngëtare,vajza e Shyhretës, Engjellusha, shkruan lajmi


Mirëpo, siç duket numri i artistëve në këtë familje po shtohet. Kjo se, reja e Shyhretës, Learta është përgjigjur në një nga pyetjet e bëra në Instastory ku dikush i ka shkruajtur se ia ka dëgjuar zërin kur këndon dhe se a mendon të bëhet këngëtare.

“Shumë shpejt” kanë përgjigja e Leartës e cila na bën të mendojmë se së shpejti do të debutojë në muzikë! Nëse ndodh kjo, padyshim që nuk do mungojnë duetet e saj me Shyhretën dhe Engjin!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!