BEFASI, BEFASI! Nuk do ta besoni se kë po e transferon Real Madridi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

BEFASI, BEFASI! Nuk do ta besoni se kë po e transferon Real Madridi

00:00 | 19 Gusht 2018

Real Madridi po e kërkon një 9-sh të ri.

Skuadra spanjolle nuk është edhe aq e kënaqur me Karim Benzeman, andaj po e kërkon një sfidues për të.

Real Madridi e kishte kërkuar para disa afateve Timo Wernerin, andaj përsëri e ka rikthyer vëmendjen te ai, përcjell ORAinfo.

Skuadra spanjolle dëshiron që ta transferoj sulmuesin gjerman nga RB Leipzig, por që duhet ofruar mbi 70 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!