Befasi e madhe e Ermalit në Turqi, shkon mysafir te Almeda! Por ja çfarë i ndodhi Çënarit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Befasi e madhe e Ermalit në Turqi, shkon mysafir te Almeda! Por ja çfarë i ndodhi Çënarit

08:18 | 22 Maj 2018

Moderatori shqiptar Ermal Mamaqi është mysafir i Almedës dhe ‘Çënarit’.

Dy moderatorët shqiptarë kanë befasuar aktorin turk me gjestet e gjuhën e tyre, që ai nuk po i kutpton, megjithatë ai ka mirëpritur mysafirin shqiptar, përcjell ORAvip.

Duke pirë çaj rusi dhe jo alkool, Almeda i kërkon të falur Ermalit pse nuk e shërbejnë.

Me disa momente nga ndeja e tyre na njofton Almeda. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!