Befasi në Drenas, Kurti mori kaq vota – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Befasi në Drenas, Kurti mori kaq vota

23:04 | 21 Janar 2018

Asnjë nga aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosjes që mori pjesë në zgjedhje në komunën e Drenasit nuk ishte kundër apo nuk abstenoi kur votuan për kryetarin e partisë së tyre, transmeton “Zeri.info”.

Të gjithë që morën pjesë në zgjedhje, pra 285 anëtarë, ishin për Albin Kurtin kryetar të kësaj partie.

Lajmi është bërë i ditur në rrjetin social Facebook nga kryetari i Qendrës së Vetëvendosjes për Drenas, Shemsi Elezi.

Ai ka shkruar se Drenasi votoi për Albinin kryetar duke treguar edhe rezultatin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!