Befasi në formacionet Barcelona- Sevilla – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Befasi në formacionet Barcelona- Sevilla

19:46 | 20 Tetor 2018

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona- Sevilla.

Barcelona synon të fitojë këtë ndeshje për t’u shkëputur nga Real Madrid, i cili humbi.

Të dy skuadrat luajnë për fitore, pasi në rast të tre pikëve, secila do të siguronte lidershipin e tabelës.

Kjo ndeshje fillon në ora 20:45, në “Camp Nou”. Më posht keni formacionet e zgjedhura nga trajnerët.

Barcelona:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!