Befasi të mëdha në formacionet zyrtare: Angli – Kroaci – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Befasi të mëdha në formacionet zyrtare: Angli – Kroaci

18:50 | 11 Korrik 2018

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Anglisë dhe Kroacisë.

Ndeshja e vlefshme për finalen e Kampionatit Botëror do të startoj në ora 20:00, përcjell ORAinfo.

Skuadra që do ta fitoj ndeshjen e sontme, do të përballet me Francën, që mbrëmë e eliminoi Belgjikën.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të të dyja kombëtareve:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!