Befason Endriti, ia uron ditëlindjen Hashimit me një foto gjysmë nudo! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Befason Endriti, ia uron ditëlindjen Hashimit me një foto gjysmë nudo!

09:51 | 24 Prill 2018

Sot është ditë feste në familjen e presidentit Hashim Thaçi.

Ai ka ditëlindjen dhe urimet e para po i merr nga personat më të dashur të tij të familjes, përcjell ORAvip.

Është djali i tij i vetëm që me këtë urim do ta prek presidentin e Kosovës.

Endriti ka shkruar disa rreshta me të cilët ia shpreh dashurinë që ka një djalë për babain e tij.

Nuk e uron si një lider apo luftëtar, por si një baba që i ka dhënë shumë dashur të birit.

Me një fotografi të vjetër nga pushimet e famlijes, Endriti e uroi ditëlindjen e babait të tij./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!