Befason Kaltrina me pamjen e fundit, në këtë gjendje ka përfunduar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Befason Kaltrina me pamjen e fundit, në këtë gjendje ka përfunduar

20:58 | 09 Nëntor 2018

Kaltrina Selimi vazhdon të mbetët një këngëtare shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këtë imazh ajo shfaqet me pamje shumë të kuruar dhe duket shumë në formë, teka vërejmë edhe grim më të rënduar se zakonisht.

Ndryshe, Kaltrina ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me Irkenc Hykën, “Kthema”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!