Befason Mahumt Ferati, i jep rolin kryesor në videoklip vajzës së tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Befason Mahumt Ferati, i jep rolin kryesor në videoklip vajzës së tij

15:15 | 23 Tetor 2018

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia Mahmut Ferati, me zërin e tij ai ka bërë për vete të gjitha gjeneratat, shkruan rtv21.tv

Ai është i martuar dhe ka dy fëmijë, Argjendën dhe Granitin, mirëpo sa i përket jetës private, ai është më i rezervuar se sa këngëtarët tjerë.

“Ka çel trëndafili “është njëra prej këngëve të shumta të Mahmut Feratit që rezultoi të ketë një sukses të madh. Kësaj kënge këngëtari i ka realizuar edhe një videklip, të cilin ia ka përshtatur shumë mire tekstit të këngës.

Por, a e keni ditur se pjesë e këtij videoklipit madje si protagonsite e tij, është vet vajza e Mahmut Feratiti, Argjenda. Në videoklipin e kësaj kënge, Argjenda shfaqet si një vajzë e ëmbël, dhe shumë e bukur.

Projekti i fundit i Mahmut Feratit është bashkëpunimi me Xhevdet Jasharin apo MC Lifin të cilët e sollën këngën “Mindili” në një mënyrë unike dhe mjaft interesante.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!