Befason Mimoza, ja si e nis fundjavën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Befason Mimoza, ja si e nis fundjavën

12:16 | 13 Janar 2018

Deputetja Mimoza Kusari-Lila ka vendosur që fundjavën ta nis në Gërmi.

Ajo së fundi ka postuar në instagram një fotografi ku shihet duke vrapuar.

“Nuk është e lehtë por ia vlen me siguri “ është mbishkrimi që ajo ia ka bashkangjitur fotografisë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!