Befason Morena, shikojeni ku e ka shpuar trupin! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Befason Morena, shikojeni ku e ka shpuar trupin!

12:36 | 12 Tetor 2018

Bukuroshja Morena Taraku shpesh nxit vëmendjen e publikut, herë me gjeste e herë me veprime nga më të ndryshmet.

Prezenca e Morenës nuk kalon pa u vënë re, kjo falë hireve që posedon. Pavarësisht se nuk po bën këngë, ajo nuk po largohet nga mendja e publikut të gjerë.

Taraku i ka edhe disa tatuazhe, që janë mbishkrime të ndryshme që lidhen me të, jetën dhe personat e saj të dashur, shkruan Kosovarja.

Taraku ka edhe pircing. Një shpuarje të tillë e ka bërë edhe në fund-shpinë.

Shikojeni në fotografinë e më poshtme këtë eksperiment të Morenes.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!