Behari ndryshon lukun, bëhet një brune që “çmend” çdo mashkull – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Behari ndryshon lukun, bëhet një brune që “çmend” çdo mashkull

22:04 | 20 Gusht 2018

Aktorja turke, Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të Beharit në serialin, Më Fal, përcjell ORAinfo.

Ajo me talentin e saj arriti që të i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës. Famë të madhe ajo arriti të bëjë edhe te publiku shqipfolës.

 

Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur.

Behari  së fundmi ka bërë një ndryshim te vetja e saj. Nga një zeshkane ajo bëhet brune shumë tërheqëse ./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!