Bëhej gati për dasmën e saj, aktores turke i ndodh diçka e papritur! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Bëhej gati për dasmën e saj, aktores turke i ndodh diçka e papritur!

12:12 | 25 Nëntor 2017

Teksa vazhdon përgatitjet për dasmën, aktroja simpatike turke, Bensu Soral është detyruar t’i drejtohet spitalit pasi është prekur nga një virozë.

Sipas “HaberTurk”, aktorja e njohur për rolin e Melek në serialin “I Inãltruari”, që po transmetohet në Televizionin Klan Plus, është parë teksa dilte me pizhame nga shtëpia.

Ajo mësohet se ka marrë një serum në spital dhe fatmirësisht, nusja e ardhshme duket se nuk kishte asgjë serioze.

“Jam prekur nga një virozë, nuk ka asgjë serioze. Po shkoj të pushoj në shtëpi”, tha aktorja, e cila pritet të shkojë drejt altarit me të dashurin Hakan Baş.

Aktorja 26-vjeçare që nisi karrierën në vitin 2012 është kthyer në një ndër emrat më të kërkuar në Turqi falë suksesit të jashtëzakonshëm të serialit “I Inãltruari”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!