Bëhet “nami” ! Ja skuadra e re e Sandros – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Bëhet “nami” ! Ja skuadra e re e Sandros

00:00 | 14 Maj 2018

Ylli i Juventusit ,Alex Sandro mund të largohet nga Zonja e Vjetër në fund të sezonit, përcjell ORAinfo.

Braziliani kishte një marrëveshje me Chelsean verën e kaluar, por Juventusi refuzoi ta shiste atë pas largimeve të Leonardo Bonucci dhe Dani Alves.

Blutë ofruan pothuajse 70 milionë euro për të nënshkruar atë, por bianconeri nuk dëgjonte ndonjë ofertë për brazilianin që mbeti në Juve por ka pasur një fushatë zhgënjyese.

Tani, Manchester United është i interesuar për të mirëpritur shërbimet e mbrojtësit brazilian që është kërkuar edhe nga Psg, por sanksionet e mundshme të Uefa mund të parandalojnë klubin francez që të bëjë oferta të mëdha verën e ardhshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!