Bëhet ‘nami’.. Ylli 40 milionësh po i ik nga duart Milanit..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Bëhet ‘nami’.. Ylli 40 milionësh po i ik nga duart Milanit..!

21:35 | 19 Mars 2018

André Silva është “zgjuar”.

Sulmuesi i Milanit, i cili arriti në verë për 40 milionë euro, shënoi dy gola në 6 ndeshje në dy ndeshjet e fundit kundër Genoa dhe Chievo, përcjell ORAinfo.

Numri 9 i Rossonerëve  po jep shenja të jetës në Serie A, ndërsa në treg, vëmendja e klubeve të huaja ka qenë gjithmonë e gjallë: Arsenali dhe mbi të gjitha, Wolverhampton, janë duke e monitoruar gjendjen e portugezit.

A thua do ta lejojë që Milan ta shesë yllin e tyre i cili tashmë ka shpërthyer?.. Kjo mbetet të shihet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!