Bëhuni gati për transferimin gjigant nga Roma në këtë verë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Bëhuni gati për transferimin gjigant nga Roma në këtë verë

23:43 | 18 Shkurt 2018

Mateo Kovaci po e kërkon largimin nga Real Madridi.

Mesfushori kroat nuk është i lumtur në “Bernabeu” për shkak të hapësirës së vogël, andaj në verë po e kërkon situatën e tij.

Kovacic po e kërkon largimin në afatin e verës, andaj Roma e kërkon transferimin e tij me ngulm, përcjell ORAinfo.

Real Madridi mund të arrij marrëveshje me skuadrën italiane, por vetëm nëse këta të fundit e ofrojnë portierin braziliani, Alisson, që po kërkohet nga madrilenët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!