Belotti çmend të gjithë me deklaratën e fundit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Belotti çmend të gjithë me deklaratën e fundit

21:40 | 16 Janar 2018

Andrea Belotti ka pasur një vit negativ deri më tani me Torino, pasi ai është lënduar  shumë mdhe nuk ka pasur mundësi të japë maksimumin,përcjell ORAinfo.

Mihajloviç kishe zbuluar se  ka pasur njoftime për tension midis Belottit dhe pronarit të ekipit Urbano Kajro.

Këtu është ajo që ai kishte për të thënë për këtë çështje, ndërsa ai shkroi një koment në llogarinë e tij Instagram:

“Tension midis meje dhe Kajros, kjo është krejtësisht e rreme dhe absurde!”, ka treguar Belotti./

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!