Bën veprimin e çuditshëm në Kuvend, çfarë ka ndodhur me Kryeministrin Rama? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Bën veprimin e çuditshëm në Kuvend, çfarë ka ndodhur me Kryeministrin Rama?

11:31 | 13 Tetor 2017

Kryeministri Edi Rama edhe kreu i opozitës Lulzim Basha janë duke debatuar fortë tani në Kuvend, ndërkohë që nuk mund të kalonte pa u vënë re një sjellje e kryeministrit gjatë fjalës së tij.

Gjatë gjithë kohës, Rama e mban dorën e majta pas kurrizit ku duket sikur kap ose mban diçka që të mos bjerë ose ka dhimbje në shpinë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!