Benzema është duke vuajtur shumë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Benzema është duke vuajtur shumë!

00:01 | 12 Shtator 2018

Karim Benzemas nuk i ka mbetur gjë tjetër veç se t’i kujtoj golat e tij te Real Madridi.

Sulmuesi francez që nga skandali me Mathieu Valbuenan, nuk e di se çfarë është të luaj një ndeshje me kombëtaren.

Deschamps nuk e ka ftuar që afro pesë vite në kombëtaren e Francës, pasi ka një listë të gjatë të sulmuesve, edhe pse Benzema ka treguar formë të lartë, përcjell ORAinfo.

Kështu, sulmuesi ka vendosur t’i kujtoj golat e tij te Real Madridi, si shenjë e injorimit ndaj ndeshjeve që po zhvillohen aktualisht në Ligën e Kombeve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!