Bëri selfi me të ‘dashurin e ri’, por me pas i ndodhi tragjedia! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Bëri selfi me të ‘dashurin e ri’, por me pas i ndodhi tragjedia!

14:12 | 04 Tetor 2017

Olga Emelyanova, nënë e dy fëmijëve e cila ishte ndarë nga burri i saj, u takua me një burrë të cilin e kishte njohur në internet.

Së bashku ata kishin lënë një takim për tu njohur më mirë por ky takim rezultoi fatal për Olgën

Gjatë udhëtimit me “të dashurin” Olga i dërgoi selife vëllait e saj duke i shprehur se ishte shumë e lumtur që kishte njohur njeriun e jetës.

Rasim Sadykov, 30 vjeç, thuhet se ka vrarë brutalisht Olga Emelyanova pasi i ka premtuar asaj ta marrë në një piknik romantik në periferi të Salavat, Rusi.

Sipas policisë mendohet se 30 vjecari tentoi ta përdhunonte por kjo e fundit u largua, ai ndoqi nga pas dhe e vrau tragjikisht.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!