Besa Kokëdhima ka veshur fustan të gjatë…Shikoni se si po duket dhe si i rri fustani…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Besa Kokëdhima ka veshur fustan të gjatë…Shikoni se si po duket dhe si i rri fustani…(FOTO)

19:07 | 13 Shtator 2017

Besa Kokëdhima njihet si njëra ndër këngëtaret me vokalin më të fuqishëm në skenën tonë muzikore, shkruan ORAinfo.

Por, pos vokalin ajo është një artiste e kompletuar, pasi nuk i mungon as bukuria dhe atraktiviteti.

Besa është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Ndërsa sonte ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me një fustan shumë elegant.

Ajo në foton në fjalë po duket shumë bukur dhe eleganca e saj është e padiskutueshme…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili