Besa me fustan të zi, me buqët me lule, ja si “përdridhej” para kamerës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Besa me fustan të zi, me buqët me lule, ja si “përdridhej” para kamerës

15:40 | 17 Maj 2018

Besa Kokdhima është njëra nga personazhet publike që nuk pëlqen që shumë shpesh të jetë pjesë e mediave.

Së fundi, atë e shohim përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” veshur me një fustan nga Valdrin Sahiti dhe një duar një tufë me lule.

Besa në këtë video “përdridhej” para kamerës duke treguar pamjen e saj.

I love you @valdrinsahitiii @valdrinsahitiofficial ❤❤❤ #DivaShow Mua : @makeupbydenada

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!