Besniku publikon foton më të ëmbël të vajzës, ja si e thërret atë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Besniku publikon foton më të ëmbël të vajzës, ja si e thërret atë

20:47 | 11 Tetor 2018

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun.

Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë, shkruan ORAinfo.

U martua vitin e kaluar me bukuroshen nga Peja, Lolita të cilën bën një dasmë të madhe dhe tashmë do të bëhen edhe prindër.

Lolita dhe Besniku janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto të vajzës së tij e cila është shumë e ëmbël.

“Qika  babit”- ka shkruar Besniku në foton në fjalë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!