Besoj se u ka ikur…Momenti kur Rita Ora ulet në skenë dhe ‘tradhtohet’ nga rrobat… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Besoj se u ka ikur…Momenti kur Rita Ora ulet në skenë dhe ‘tradhtohet’ nga rrobat…

14:08 | 19 Shkurt 2018

Performanca e saj me 17 shkurt në Kosovë, do të mbetet gjatë në memorien e qytetarëve të këtij vendi, shkruan ORAinfo.

Nga fillimi e deri në fund ishte një atmosferë e zjarrtë dhe me plot befasi.

Veshje e Ritës ishte ajo që u komentua shumë duke u menduar se në pjesën e këmbëve ishte e zhveshur.

Edhe pse nuk ishte ajo prapë dukej paksa provokative.

Në një moment kur Rita ulet në skenë e ‘tradhëton’ pjesa e tejdukshme duke u zbuluar kështu që nuk është e zhveshur…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi