Besoni apo jo? Në këtë makinë gjenden 17 persona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Besoni apo jo? Në këtë makinë gjenden 17 persona

17:41 | 22 Shkurt 2018

Thuajse të gjithëve mund t’iu ketë ndodhur që të ngjishen në makinë për të liruar një apo dy vende në mjetin me të cilin udhëtojnë.

Por a e keni menduar se deri në sa persona mund të futen në një makinë?

E në një mënyrë të pabesueshme në videon e mëposhtme dallohen të dalin plot 17 persona.

Është e paqartë se ku, apo kur është filmuar videoja, por një gjë është e sigurt: 17 persona brenda një makine është një shifër tejet e ekzagjeruar.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!